Noaptea Devoratorilor de Publicitate are loc peste o lună

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

Mai este o lună până la Noaptea Devoratorilor de Publicitate, eveniment dedicat iubitorilor filmelor de publicitate.

Anul acesta, ediţia cu numărul XXI se va desfăşura la cinematograful Florin Piersic, în data de 26 noiembrie, cu începere de la ora 20:00.

La fel ca anul trecut, filmele vor rula simultan, atât în sală, cât şi în holul cinematografului unde se va instala un ecran mare şi se va amenaja un bar cu zonă de lounge.

Rezervări se pot face la unul dintre numerele de telefon 0264439043, 0766600900, 0730083881 sau, prin email, la rezervari@dieselclub.ro.
După confirmarea locului, rezervarea rămâne valabilă 24 de ore, timp în care se poate achita contravaloarea biletelor la Birourile Diesel Events (Cluj-Napoca, P-ţa Unirii 10).

Categorii preţuri bilete:
Categoria I – 98 lei,
Categoria II – 79 lei,
Categoria III – 68 lei,
Categoria IV – 59 lei,
Categoria V – 49 lei.

Noaptea Devoratorilor de Publicitate a fost prezentat pentru prima dată în România în anul 1995.

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *